Spa witaminowe

Centrum Wspierania Płodności, to innowacyjne Centrum Medyczne, które współpracuje z warszawską Kliniką Witaminową. Nasze Centrum wykorzystuje suplementację dożylną zawierającą witaminy i minerały oraz ozonoterapię, w celu profilaktyki zdrowia prokreacyjnego i wspomagania leczenia chorób kobiecych.

Substancje podawane w kroplówkach wchłaniają się natychmiastowo i w 100%. Omijamy w ten sposób układ pokarmowy i jego ewentualne dysfunkcje, które często utrudniają wchłanianie się przyjmowanych w tradycyjnej formie suplementów. Podając preparaty bezpośrednio do krwioobiegu odżywiamy nasz organizm na poziomie komórkowym. Efekty terapii są znacznie silniejsze i odczuwane już nawet w trakcie trwania zabiegu.

Terapia witaminowa jest dobierana indywidualnie, pod okiem lekarza oraz z uwzględnieniem potrzeb kobiecego cyklu. Jej celem jest uzupełnić niedobory, oczyścić, wzmocnić oraz zregenerować organizm.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów. Centrum posiada status certyfikowanego podmiotu leczniczego oraz profesjonalny, doświadczony personel medyczny. Korzystamy tylko z najwyższej, jakości farmaceutyków zarejestrowanych w Polsce i UE.