o mnie

centrum medyczne

MOJA MISJA

Centrum powstało z potrzeby serca. 

Podczas 10 lat własnych starań o dziecko i doświadczeniu czterech poronień, często czułam się bezsilna i samotna. Brakowało mi zrozumienia, wsparcia i kompleksowego podejścia do mojego ciała. Kiedy urodziła się moja Marysia pojawiła się we mnie myśl, aby wykorzystać swoje osobiste doświadczenia i wspierać kobiety, które długo starają się o dziecko.

Powoli rodziło się we mnie marzenie o swoim Centrum, które wspierałoby płodność na każdym jej etapie, począwszy od pierwszego dnia miesiączki po niepłodność.  Kobiety dzięki swojemu cyklowi, swojej miesiączce mają niezwykłą moc i siłę, której często w sobie nie dostrzegają.

Centrum jest przyjaznym miejscem, gdzie każda kobieta w otrzyma ogromne pokłady ciepła, zrozumienia oraz konkretną specjalistyczną pomoc w dolegliwościach kobiecych. Wszystkie moje działania prowadzę zgodnie z kobiecym cyklem, ponieważ każda jego faza potrzebuje innego wsparcia.

Dla mnie płodność, to nie tylko zdolność do poczęcia dziecka. To przede wszystkim zdolność do tworzenia na każdym etapie swojego życia.

 

JAK DZIAŁAM

Zaczynamy od konsultacji. Zapytam Cię na jakim etapie starań jesteś, co już zostało zrobione, jak się odżywiasz, czy stosujesz suplementację i oczywiście, jak radzisz sobie z emocjami w tej trudnej sytuacji. Kiedy już zbiorę wszystkie potrzebne mi informacje, zapoznam Cię z moim autorskim programem 90 dni do płodności.

    Konsultacja

    Diagnostyka

    Terapia 

Ze mną Twoja płodność rozkwitnie

ul. Babiego Lata 12  Wrocław

Regulamin
Polityka Prywatności

grobelnaagnieszka@wp.pl

+48 600 437 090