ciąża

Cud narodzin, cud poczęcia…

Kiedy dowiadujesz się o ciąży w głowie pojawia się tysiące myśli, jak to będzie, czy dam radę, jaka będzie reakcja męża, co z pracą…
Po kilku tygodniach umysł się uspokaja, przyzwyczaja do odmiennego stanu. W Twoim ciele dokonał się cud poczęcia, nowe życie wzrasta, aby za jakiś czas narodzić się i poczuć ogrom matczynej miłości w Twoich ramionach.  

Ciąża, to czas tworzenia…

Każdego dnia Twoje ciało buduje małą istotę, komórka po komórce używając do tego procesu mnóstwo Twojej energii. Dlatego, tak ważne jest, abyś w tym czasie szczególnie dbała o siebie.

CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE?

SUPLEMENTACJA


Dobieraną do Twoich potrzeb suplementację, dzięki której będziesz miała pewność, że Twoje dziecko będzie rozwijać się prawidłowo i przyjdzie na świat bez niedoborów witaminowych. Takie dzieci rzadziej chorują, są odporne na infekcje i alergie pokarmowe.

Konsultacje z dietetykiem


Konsultacje z dietetykiem, który podpowie Ci jak prawidłowo komponować posiłki, aby zadbać o siebie i swoje dziecko podczas ciąży. Doradzi, co jeść w trakcie karmienia piersią, jak wspierać laktację i szybko wrócić do formy po porodzie.

 

Masaż ciążowy

 

Masaż ciążowy to relaks dla Twojego ciała. Delikatny dotyk rozluźni napięte mięśnie a subtelne aromaty i spokojna muzyka przyniosą ukojenie Twoim zmysłom.

 

 

CZY WIESZ, ŻE…

img  Niski poziom magnezu przed ciążą sprzyja poronieniom i wczesnym porodom. Przy niedoborze, laktacja zatrzymuje się zaraz po urodzeniu dziecka.

img Witamina C suplementowana w odpowiednich dawkach przez całą ciążę zapobiega poronieniom i stymuluje kolagen. Dzięki czemu możesz uniknąć powstawania rozstępów.

img Dzieci mam, które przez całą ciążę przyjmowały witaminę D3, po urodzeniu rzadko chorują i cierpią na alergie.

img Cierpisz na nudności w czasie ciąży, to sygnał, że może brakuje Ci witaminy B6.

img Żeby pobudzić laktację, weź witaminę B9.

 

ul. Życzliwa 29/1  Wrocław

Regulamin
Polityka Prywatności

grobelnaagnieszka@wp.pl

+48 600 437 090